Co plavky v naší nabídce, to originál. Jak však vybrat vhodný kousek, který zdůrazní vaše křivky? K tomu vám jistě pomohou naše tipy na výběr plavek pro různé typy postav.

Bikiny na sto způsobů

Výběr dvoudílných plavek je tak široký, až oči přechází. Ne každé typ se však hodí na jakoukoli postavu. Jestliže chcete zamaskovat širší boky, volte nenápadný spodní díl, nejlépe vysoko střižený, a u horního dílu potom můžete popustit uzdu své fantazii. Horní díl by měl totiž zaujmout na první pohled. Nejste-li spokojena se svým bříškem, pořiďte si tankini, tedy plavky s horním dílem v podobě topu. Ženy s menším poprsím a nevýraznými boky by naopak měly sáhnout po vzorovaných plavkách, nejlépe i s volány, které vytvoří žádoucí objem.

Co se týče barev, zde se nenechte ničím omezovat. V létě je přece všechno dovoleno. Nic samozřejmě nezkazíte plavkami v elegantní černé nebo nadčasové bílé barvě, ale k létu neodmyslitelně patří jasné barvy a divoké vzory.

Krásné barevné plavky  Trendy monokiny

Monokiny hitem nastávající sezóny

Možná máte husí kůži pokaždé, když si vzpomenete na strašlivé jednodílné plavky z dob dávno minulých. Rozhodně nelze popřít, že tyto plavky žádnému typu postavy nijak zvlášť nelichotily, snad kromě hereček ze seriálu Pobřežní hlídka. Moderní monokiny jsou však vysoce trendovou záležitostí, která se pomalu, ale jistě dostává na výsluní, a to doslova! Nebojte se proto být originální, uvidíte, že odměnou vám budou obdivné pohledy mužů a závistivé pohledy žen na koupališti nebo na pláži.

Díky zavazování na zádech se jednodílné plavky dokonale přizpůsobí vaší postavě. Jejich výhodou je, že snadněji zamaskují případné nedostatky, zvláště v oblasti bříška. Budete se tak cítit sebevědoměji a více si užijete vodní radovánky. Monokiny navíc působí velmi luxusně, obzvlášť jednobarevné modely. Hitem léta však budou i zvířecí vzory, které se na monokinách rovněž skvěle vyjímají.

Úžasné dvoubarevné plavky  Originální vzhled monokin na zádech  Monokiny s třásněmiTým I-Moda, 02.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top