Léto je plné akcí, které se konají pod širým nebem. Právě takové akce jsou absolutně nejlepší, ale vyžadují pohodlné a odolné oblečení. Přemýšlíte nad tím, jak se obléct na festival nebo koncert? Můžete snadno vytvořit jednoduchý, ale přitom velmi stylový outfit, ve kterém budete jedinečná. Chce to jen zapojit trochu fantazie. Poradíme vám!

Klobouky, sáčka, šortky, batohy

Pokud se chystáte na „fesťák“ nebo koncert pod širým nebem, patrně je třeba se zaměřit na aktuální počasí. Jestliže venku panují tropy, můžete v klidu vyrazit v jednoduchých dámských šatech. Doporučujeme například dámské letní šaty s topem, které najdete v naší nabídce. Velmi efektní jsou také džínové dámské šaty s živůtkem. Pod šaty si klidně oblečte plavky, pokud je někde poblíž možnost koupání, v horku to jistě uvítáte. A nezapomínejte na pokrývku hlavy.

Skvělý outfit na letní párty  Dámské párty minišaty

K letním šatům se perfektně hodí sportovní sáčko, které můžete využít také k džínovým šortkám. Odvažte se například s naším dámským letním sakem.

Dámské letní sáčko Stylové legíny s fotopotiskem

Sportovní elegance? Proč ne! Vsaďte na tuniky, legíny a džíny! S těmito kousky oblečení nemůžete nikdy šlápnout vedle, ba naopak. Z naší nabídky můžete zvolit dámskou denimovou košili, která je neuvěřitelně praktická. Navíc skryje určité nedokonalosti postavy. A jakou zvolit obuv? Boty na klínku, žabky nebo sandály to jistí. Pokud hlásí déšť, nezapomeňte na pláštěnku a holínky, které mohou být také velmi stylové.Tým I-Moda, 23.07.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top