Konečně je tady! Konečně jsme se dočkali toho krásného slunečného počasí, které nám dovolí trávit páteční a sobotní večery venku s přáteli a především můžeme konečně pořádat garden party a pořádné grilovačky. Třikrát hurá! Otázkou zůstává, co si obléknout, abyste si garden party užila na plno? Poradíme vám.

Pohodlí nade vše

Pravidlem číslo jedna je pohodlí. Garden party plnou zábavy, tance, grilování a jiných aktivit si těžko užijete v krátké minisukni, nebo tričku s velkým výstřihem. Takové oblečení je na zahradní party nevhodné. Vybírejte z kousků, o kterém víte, že vám sluší a vy se v něm cítíte sama sebou. To je důležité.

Tip:  Máte ráda boho styl?  Pokud ano, ideálním parťákem na takové akce jsou dlouhé letní šaty, které jsou pohodlné samy o sobě. Výhodou těchto šatů je, že není třeba mnoho doplňků. Celý outfit doplňte třeba o letní klobouk, díky kterému bude váš outfit trendy a klobouk vás ochrání před sluncem.

Dlouhé letní šaty   Letní šaty - ideální společník na garden party

Na chladné večery

Dá se předpokládat, že vydařená garden party se protáhne do nočních hodin, nebo dokonce až do ranních hodin. V obou případech je vhodné mít s sebou kousek, který vás zahřeje a zároveň nepřekazí dokonalost vašeho outfitu. K výše zmíněným šatům v boho stylu se nejlépe hodí džínová bunda, díky které budete stále trendy i po půlnoci. Pokud jste na večer zvolila vaše oblíbené tričko, na kterém je založen celý váš outfit, vsaďte na vestu. A party může pokračovat.

Džínová bunda    Letní šatičky s krásným vzoremTým I-Moda, 13.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top