Pletené šaty jako takové všechny moc dobře známe. Letos jsme ale naprosto propadli novému střihu těchto teplých šatů, který si zamilujete stejně jako my. Obzvlášť, když vám prozradíme top 3 vychytávky, díky kterým v pletených šatech vyniknou vaše ženské sexy křivky. Co říkáte?

Doporučujeme vsadit na pásek

Pokud se bojíte, že v dlouhých pletených šatech budete působit jako byste na sobě měla oblečený pytel od brambor, doporučujeme vám vsadit na pásek. Ať už zvolíte tenký, nebo naopak výrazný pásek se zajímavou sponou, která jen podtrhne celkový outfit, to necháme na vás. Pásek skvěle sepne šaty v pase, čímž zvýrazní vaše ženské křivky v okolí boků.

Výrazné punčochy jako zajímavý doplněk

Koho by napadlo, že punčochy mohou být zajímavým doplňkem pletených šatů? I nás to překvapilo. Poté, co jsme to ale vyzkoušeli, jsme museli souhlasit. Především pokud zvolíte pletené šaty neutrálních čistých tónů jako je např. smetanová, bílá, béžová, výrazné punčochy se vzorem budou skvělou volbou.

Sneakers& tenisky

Ačkoliv v zimních měsících jsme zvyklé na vysoké teplé kozačky, k dlouhým pleteným šatům to chce kapku stylu navíc. K tomu nám letošní zima zatím docela přeje, protože teploty nejsou tak mrazivé a tudíž si můžeme dovolit k takovému outfitu zvolit tenisky se saténovou mašlí, nebo námi milované sneakersky. A úžasný outfit je na světě!

Pletené dámské šaty s opaskem Volnočasové pletené šaty dámské Dámské pletené šaty Šaty z pleteninyTým I-Moda, 06.12.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top