Máte útlejší horní polovinu těla a úzká ramena? A vaše boky a stehna jsou širší, možná více než by vám bylo milé? Potom máte typickou postavu ve tvaru hrušky. Taková postava sice působí velmi žensky, ovšem je třeba trochu tomu pomoci a rovněž je vhodné širší boky trochu „zamaskovat“. Zajímá vás, jak pomocí plavek potlačit větší boky a přitáhnout pozornost na vaše přednosti?

Výrazný vrchní díl

Vrchní díl vašich plavek může být odlišen jednak barevně, jako je tomu například v případě dámských bikin s originálně střiženou podprsenkou, ale pozornost upoutají i nejrůznější aplikace a volány. Vhodné je i vrstvení a nabírání, které vytvoří potřebný objem.

Decentní spodní díl

Pro postavu ve tvaru trojúhelníku se hodí nevýrazné spodní díly, nejlépe jednobarevné. Spodní díl plavek by také neměl být příliš malý a nízký, protože vaše boky by tak působily ještě větší, než ve skutečnosti jsou. Plavky by se vám také neměly nikam zařezávat, raději volte větší velikost. Vhodné jsou i plavky se zavazování za krkem, a nemusí se jednat pouze o plavky s tenkými šňůrkami. Lépe se budete cítit také v plavkách s nohavičkami, které rovněž působí velmi sexy.

 

Dámské dvoudílné plavky - snake    Bikiny dámské

Jednodílné plavky

Máte-li raději jednodílné plavky, potom vás jistě naše široká nabídka monokin jistě uspokojí. Stejné zásady jako v případě dvoudílných plavek v podstatě platí i pro ty jednodílné. Horní část by tedy měla upoutat pozornost, nejlépe výraznými vzory, volány nebo různými aplikacemi, jako například sexy monokiny s volánem. Naopak spodní část by měla být nenápadná a decentní.

Náš tip

Nezapomeňte na praktické pareo, které si během vteřiny uvážete kolem pasu. Takto rovněž odpoutáte pozornost od vašich boků, navíc se budete při posezení v plážovém baru cítit mnohem příjemněji.

 

Dámské monokiny    Žluté monokinyTým I-Moda, 24.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top