Léto je v plném proudu a to je ten pravý čas poohlédnout se po nových plavkách. Nespokojujte se s vytahanými plavkami z loňské sezóny a vyzbrojte se novým kouskem, ve kterém se budete cítit příjemně. Jak však vyzrát na malé, nebo naopak velké poprsí?

Jak na malé poprsí

Obrovskou výhodou je bezesporu to, že si můžete bez obav dovolit monokiny i bikiny bez ramínek. Skoncujte tedy s nevzhlednými neopálenými pruhy. A na co se ještě zaměřit?

  • Bikiny: Horní díl vašich plavek by měl působit co nejvýraznějším a nejmohutnějším dojmem. Žádoucí jsou plavky s třásněmi či volány, nebo třeba plavky s pruhy, které vaše poprsí opticky zvětší.
  • Monokiny: Rovněž jednodílné plavky by rovněž měly opticky zvětšit objem vašeho poprsí. K tomu skvěle poslouží monokiny s kamínky, nebo plavky s romantickými volány.

    Dámské dvoudílné plavky s třásněmi  Dámské plavky s pruhy   Dámské jednodílné plavky s kamínky   Monokiny s volány
Co s velkým poprsím

Ač by nejedna žena pravděpodobně nesouhlasila, velké poprsí není vždy požehnáním. Mnohdy je totiž skutečně oříšek sehnat padnoucí plavky, které udrží všechno tam, kde mají. Bez obav si můžete dovolit jednodílné i dvoudílné plavky, ovšem zde je více než kdy jindy vybrat vhodný střih.  

  • Bikiny: Dvoudílné plavky nemusí být jen klasické trojúhelníčkové bikiny, které toho moc nezakryjí. Na velkém poprsí takové plavky mohou působit vulgárně, proto volte raději tradiční podprsenku s rovnými ramínky. Pokud preferujete zavazování za krkem, budou lépe vypadat plavky se silnějšími ramínky.
  • Monokiny: Velkému poprsí lichotí spíše umírněnější výstřihy a plavky s širšími ramínky. Nic také nezkazíte klasickými černými plavkami, které opticky zmenšují a navíc vypadají nesmírně elegantně.


    Sexy bikiny  Dvoudílné dámské plavky  Jednodílné plavky dámské  Monokiny s kamínky

 

Jestliže vás trápí především široké boky, potom inspiraci pro nákup vhodných plavek naleznete v článku Plavky podle typu postavy - hruška.Tým I-Moda, 27.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top