Vánoční stromeček, rodina, v televizi Kevin a jiné vánoční filmy … období, na které jsme celý rok čekali je tu. Ale jak se na něj obléknout, abychom měli pohodlí, vánoční pohodu užili plnými doušky a zároveň vypadali stylově na fotografiích s rodinou? Poradíme vám.

Pohodlí především 

Veškeré party kousky si nechejte na Silvestr, kdy je využijete do sytosti. Na Vánoce si raději sestavte outfit ve vánočním duchu, ve kterém se budete cítit především pohodlně. Koukat na vánoční pohádky a ládovat se cukrovím v upnutých džínách asi nepůjde. Chce to něco pohodlného, s volným střihem, který samozřejmě bude lichotit vaší postavě.

Pletené šaty

Co třeba pletené šaty? Krásně vás zahřejí a s vánočními ponožkami budete stylová a crazy zároveň. A přesně takové by Vánoce měly být ne? Budete v rodinném kruhu, žádná módní policie vás nečeká. Pokud v nich vyrazíte na rodinnou sešlost, nebo do restaurace na slavnostní jídlo, mrkněte na naše 3 vychytávky, jak takové šaty nosit.

Sváteční barvy

Legíny jsou příjemnou alternativou džínů. Co ale k nim za vršek? Buď vsadíte na huňaté svetry, stylové sportovní mikiny s elegantními prvky, nebo originální topy zajímavých střihů. Jedno je ale jisté – vše musí být ve svátečních barvách! Nezapomeňte sladit s těmito barvami i vaše líčení.

Přejeme vám krásné Vánoce!

Dámský pletený svetr Dámský vánoční svetr Pletené šaty dámské Dámské legínyTým I-Moda, 11.12.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top