Také máte pocit, že občas kolem sebe vidíte módní kreace, ze kterých jde spíš strach? Nebo máte nutkání se smát nahlas? Je až s podivem, co někteří lidé dokážou zkombinovat. Pojďme si shrnout pár módních trapasů, které tedy rozhodně nezkoušejte. Přesto, že jsou módní trendy poměrně volné, občas je to trochu přes čáru.

Když se to trochu přežene…

Vzory a potisky jsou aktuálně velmi IN. Ovšem pokud smícháte „páté přes deváté“, výsledek bude opravdu šílený. Jen si to zkuste představit. Zrovna nedávno jsme viděli fotku jedné nejmenované celebrity, která si na sebe oblékla květinové letní šaty, přes ně proužkované bolerko a jako doplněk černé vysoké kozačky, červenou kabelku a modrý klobouk. Už jen kombinace letních šatů s kloboukem dohromady s kozačkami působí skutečně úsměvně. Nehledě na celkovou přeplácanost. Takto tedy rozhodně ne.

Módní přešlapy

A s jakými módními přešlapy se můžeme běžně setkat na ulici? Je jich opravdu hodně. Patrně jedním z nejhorších je v létě a na jaře prosvítající spodní prádlo. Pokud si vezmete příliš průhledné legíny, ve kterých se rýsují kalhotky, nebo naopak tílko s hlubším výstřihem, ze kterého vyčnívá podprsenka, pak to skutečně není příliš lichotivý pohled. Velmi často se také setkáváme s ponožkami v otevřených botách, a to bohužel nejen u mužů. Jen považte, obléknete si legíny s krásnými balerínami a do nich obléknete bavlněné ponožky? Pokud se bez ponožek neobejdete, zvolte silonové.

Minulý rok na podzim jsme navštívili Prahu a na Václavském náměstí jsme si připadali jako v posilovně. Samozřejmě, že se stejným problémem se setkáváme i u nás na Moravě. Teplákové kreace jsou sice svým způsobem módní, ale co je moc, to je příliš! Vytahané tepláky až ke kolenům, často i dost špinavé či seprané se do města opravdu příliš nehodí. Navíc pokud chcete zvolit tepláky jako „ležérní“ oděv, je vhodné vsadit na kvalitu a značku, nikoliv na napodobeniny v horší kvalitě.

Sportovní teplákovka

 

     Tým I-Moda, 19.01.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top