Není nic hezčího, než v letním, teplém a slunečném období stvrdit svůj vztah manželským slibem. Sen mnoha žen, oddávat se pod širým nebem, kde s celou svou rodinou a blízkými prožijete nejkrásnější den ve svém životě. Ať už jste nevěsta, družička, čestný host nebo doprovod, dozajista budete chtít při této události vypadat dokonale. Proto je naše nabídka dámských společenských letních šatů pro vás to pravé.

Krajkové mini bílé šatyKrajkové mini šaty

 

Jaké vlastně vybrat?

Letní společenské šaty z naší nabídky se šijí z lehkých a vzdušných materiálů, které jsou doplněny tenkými ramínky a krátkým rukávem. Takže nehrozí, že byste se cítila v parných letních dnech nepříjemně. Letní šaty nabízíme v krajkovém provedení s různými průstřihy s elegantně řešeným výstřihem a to vše v pestrých barvách. Dávno už totiž není pravidlem, že se na tuto událost hodí jen bílé letní šaty, ale také šaty v různých barvách a odstínech. Které jsou právě pro rok 2015 v kurzu a spousta žen je vyhledává díky hravým letním tónům.

 Krátké letní šaty bíléSpolečenské letní šaty na svatbu

Věříme, že na tuto nezapomenutelnou událost už jako nevěsta nebo čestný host nezapomenete a v šatech z naší originální nabídky zaujmete všechny ženy i pány. Pro ten co nejdokonalejší společenský letní outfit doporučujeme vybrat jeden z krásných šperků na i-moda.cz.

                             Letní společenské šaty na svatbu

 Tým I-Moda, 16.04.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top