Milovníky letního období jistě potěší, že léto se kvapem blíží. Těšíte se také na slunné dny, kdy vás hřejí sluneční paprsky, večeře při západu slunce a grilovací zahradní party? Na takto vysněné léto se těšíme i my, a to především proto, že budeme moci konečně nosit letní šaty.

Jaké barvy jsou trendy?

Léto je samo o sobě plné barev. Abyste se v tomto barevném davu neztratila, volte z barev, ve kterých budete nepřehlédnutelná, jako je např. sytě růžová nebo žlutá. Velmi svěží a neokoukanou barvou je také mentolově zelená. Vzhledem k tomu, že je tato barva hravá a veselá, je ideální volbou např. pro letní společenské šaty na svatbu.

Růžové mini šaty   Zářivé letní šaty

Léto znamená pro mnoho lidí čas dovolených u moře. Pokud i vy plánujete vyrazit na dovolenou k moři a už teď přemýšlíte, jaké šaty si s sebou sbalíte do kufru, doporučujeme vám šaty v námořnickém stylu. Námořnické motivy jsou totiž jako stvořené pro šaty k moři. 

Pokud zůstanete doma, nezoufejte. Jistě vás čekají zahradní grilovací party s přáteli, při kterých si odpočinete a bezesporu zažijete spoustu zábavy. Abyste se cítila ještě více v pohodě, vsaďte na dlouhé letní šaty. Proč? Protože vaše zábava se může protáhnout do dlouhých nočních hodin. Pokud zvolíte dlouhé maxi šaty, stačí přes ně přehodit svetřík a bavit se můžete až do brzkého rána.

Dlouhé letní šaty  Letní šaty v námořnickém stylu  Barevné letní šaty v dlouhém střihuTým I-Moda, 22.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top