Legíny

Historie legínů sahá až do středověku, kdy byly legíny nemyslitelnou součástí oděvu. S vývojem módy se vyvíjel i tento módní kousek. Z legínů se stal skvělý parťák na cvičení a běhání. Jistě se všechny shodneme, že není nic pohodlnějšího, než jsou právě legíny. Na to přišli i módní návrháři, kteří začínali legíny stále více využívat do svých kolekcí a tak se z nich stal velký módní boom, který je stále trendy. I když, v současnosti slaví velký úspěch příbuzný kousek legín, a tím jsou…

Tregíny

O tomto módním kousku nenajdete mnoho informací, a přesto je často nosíte, ačkoliv si to ani neuvědomujete. Tregíny jsou často zaměňovány za obyčejné džíny. Jaký je tedy hlavní rozdíl a v čem jsou tregíny unikátní? Tento druh legín je jedinečný v tom, že stejně jako legíny je vyroben z velmi pružné látky, která dokonale obepne vaše nožky, přesto vypadají jako kalhoty. Tregíny jsou jednoduše řečeno kombinací legín a kalhot. Hlavní rozdíl je v tom, že na rozdíl od legín je pas tregín často na zapínání na knoflík a zip. Od kalhot se tregíny liší ve složení látky a ve vzhledu. Některé kousky tregín jsou doplněny o kapsy – nenechte se ale zmást, tyto kapsy jsou pouze falešné.

Kalhoty

Kalhoty jsou módním kouskem, který se nikdy nepřestane nosit. Tento nadčasový módní trend si můžete vzít do práce, je vhodný také na volný čas, zkrátka se správnými doplňky si je můžete vzít kamkoliv. Kalhot jsou různé druhy, střihy, barvy. Jak tedy rozeznáme kalhoty od legín a tregín? Jednoduše. Zapínání je na knoflík, zip a ke kalhotám bezesporu patří kapsy, které na rozdíl od tregín jsou pravé.

Tip: Už jste vyzkoušeli trendy kalhoty, které vypadají jako tepláky? Nasaďte k nim podpatky, vemte košili a můžete vyrazit do práce. Podívejte se, jak se dají sportovní kousky využít v elegantním outfitu.

 

Stylové a sexy leginy Dámské treginy Elegantní dámské kalhotyTým I-Moda, 16.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top