Spousta žen dnešní doby vyhledává díky své práci společenské oblečení, ve kterém budou vypadat elegantně a co víc, pohodlně. Určitě znáte ten pocit, kdy se dny střídají v kancelářích a na pracovních schůzkách a nevíte stále co vybírat ke svému saku, košili nebo sukni.

Úpletové šaty s rolákem Černé business šaty

 

Ideální vybrat šaty na každodenní nošení

Jednoduchým a praktickým řešením jsou takzvané šaty pro volný čas. Šaty, které vám zajistí příjemné pohodlí v nabitých pracovních dnech, ale také neodolatelnou přitažlivost a eleganci. Výhodou těchto šatů, které nabízíme na našem e-shopu, je kvalitní materiál (každodenní nošení není problém) a pestrá paleta barev. Okamžitě můžou jít předsudky stranou, jelikož už dávno neplatí, že tyto šaty musí být tmavé či černé. Ano, je to velice oblíbená barva, která působí díky svému zeštíhlovacímu efektu kouzelně, ale proč nepřijít s něčím originálním a nevzít na sebe trendy mentolovou barvu? Určitě oslníte většinu kolektivu.

 Elegantní pouzdrové šatyLososové šaty s krajkou

Šaty vynikají pouzdrovým střihem s délkou ke kolenům ve variantách s dlouhým a krátkým rukávem. Tyto šikovně šité rukávy zahalí vaše ramena. Většinu námi nabízených modelů můžete vylepšit opaskem a k tomu vybrat jeden z elegantních módních doplňků. Například šperky s komponenty Swarovski doladí váš business outfit k dokonalosti.

Elegantní dámské šatyČervené business šaty

Díky těmto šatům si usnadníte večerní vybíraní oděvů k následujícím pracovním dnům. Oslníte na pracovních schůzkách, večeřích a večírcích, ale i v běžných pracovních dnech. Navíc budete po celý den sebevědomá a v pohodlí. A možná vás nemine i nějaké to pracovní povýšení :)Tým I-Moda, 15.05.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top