Konec roku nám pomalu klepe na dveře a tím se blíží i plesová sezóna. S jistotou se chceme všechny líbit a ladit do posledního detailu. Díky našemu širokému výběru plesových a společenských šatů, různých délek a střihů, máte vyhráno. Pojďme si říct, jaké budou pro vás ty pravé.

Černé plesové šaty               Žluté společenské šaty

 

Krásné šaty a společenský účes

Na štíhlé postavě nejlépe vyniknou šaty pouzdrového střihu ozdobené například oblíbenou krajkou. Se štíhlou postavou se nemusíte bát ani šatů kratších délek. Ale co když jste žena kypřejších tvarů? Nezoufejte, v našem internetovém obchodě jsou přichystané i šaty pro boubelky. Pro ženy krev a mléko, které chtějí vypadat přitažlivě a zároveň se cítit pohodlně, volíme šaty volnějšího střihu, bez výrazných vzorů a aplikací. Starší dámy mohou vyzkoušet jednodušší střihy s délkou těsně pod kolena. Vždyť všechny přece víme, že v jednoduchosti je krása.

Neměli bychom zapomínat, že ke krásným šatům patří také krásný společenský účes. Pokud rády nosíte rozpuštěné vlasy, vzdušnými vlnami sčesanými na stranu určitě nic nepokazíte. Nebo můžete vlasy vyčesat do drdolu a mít tak jistotu, že vám vlasy nebudou při tanci padat do tváře. Nikdy ale nezapomínejte, vždy vybírejte společenské šaty tak, abyste se v nich cítily pohodlně a co nejlépe. Není totiž krásnějšího pocitu, než protančit celou noc v těch nejlepších a nejpohodlnějších šatech.

Krásné šaty s mašlí            Společenské šaty pro plnoštíhléTým I-Moda, 06.11.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top