Taneční sezóna se kvapem blíží, je spojena s podzimním obdobím. Přestože si možná říkáte, že podzim je ještě daleko, je právě nyní ideální doba začít se tím zabývat. Navíc taneční nejsou určeny pouze mladým slečnám a chlapcům, naopak dnes se do tanečních kurzů hlásí lidé bez ohledu na věk. Naučit se klasické tance a oprášit základy společenské etikety, může skutečně každý.

Šaty pro mladé dívky

Pro mladé dívky jsou vhodné spíše krátké šaty volnějšího střihu. Je třeba klást důraz nejen za vzhled, ale také na pohodlí. Dívky by se v šatech měly cítit volné, aby se jim dobře tancovalo. Šaty do tanečních nemusí být nějak extra zdobené, stačí spíše jednodušší. Vybírejte barevné a veselé šaty, někdy si vystačíte i s elegantními letními šaty, naopak černé a zdobené šaty si nechte na plesy a prodlouženou. Doporučit můžeme ze sekce letní šaty dámské mentolové šaty, které jsou skutečným skvostem, a stanete se v nich hvězdou tanečních.

Černé dámské šaty Krátké šaty do tanečních

Šaty do tanečních pro ženy

Pro ženy platí podobná kritéria jako u dívek, s ohledem na věk. Délka šatů zůstává lehce po kolena, případně může být o něco delší (do půlky lýtek). K mladým dívkám se černé a bílé barvy příliš nehodí, vy si jej však dovolit můžete. Klidně zvolte malé černé šaty, které jsou symbolem vkusu a elegance. Oblíbené jsou takzvané koktejlky. Ovšem ani vy se nemusíte obávat obléknout si pestrobarevné barvy, ideálně například v tmavém odstínu červené nebo zelené. Dávejte přednost sytějším odstínům. Ideální budou dámské společenské šaty v asymetrickém střihu se svůdným výstřihem.

Roztomilé šaty s mašli  Krásné plesové šaty

Pár obecných zásad

Při výběru vhodných šatů do tanečních je třeba klást důraz na střih, materiál a pohodlí. Pokud zvolíte dobře, pak vězte, že šaty dokážou s vaší postavou doslova kouzlit a naopak. dejte přednost jednoduchosti, nevybírejte příliš vyzývavé šaty, ovšem ani upnuté ke krku. Neměla by vám z nich koukat ramínka od podprsenky, u šatů bez ramínek volte také podprsenku s průhlednými ramínky nebo korzetového typu. Pořiďte si takové šaty, které využijete i k jiným příležitostem. A nezapomínejte, že budete potřebovat minimálně dvoje šaty na střídání plus jedny elegantnější na prodlouženou. A není vhodnější doby, než si vybrat šaty za akční ceny v právě probíhajícím výprodeji!Tým I-Moda, 25.08.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top