Každá žena může být sexy, pokud zvolí vhodné oblečení. Nezáleží ani tolik na tom, jakou máte postavu, ale jak ji dokážete „prodat“. Současné módní trendy jsou natolik pestré a benevolentní, že máte nespočet možností, co si na sebe obléknout. Je však velmi důležité volit takové kousky, které podtrhnou vaše přednosti, a naopak elegantně potlačí určité nedostatky postavy. Protože ruku na srdce, jen málokterá žena může říci, že je maximálně spokojená se svými křivkami. Poradíme vám, jak na to.

Nedokonalost v oblasti ňader

Velkým kamenem úrazu bývají často ňadra, většina žen se trápí buď malým nebo naopak příliš velkým či nehezky tvarovaným poprsím. S malými prsy vám snadno pomůže push-up podprsenka. Zázraky dokáže také správný top. Konkrétně doporučujeme sáhnout po bohatě zdobených živůtcích, které opticky poprsí zvětší. Ideální jsou různé řasení, nabírání či volány v oblasti hrudníku.

Pokud vás trápí naopak nadměrně velké poprsí, pak máme jedinečný tip, výstřih do tvaru V. Takzvané „véčko“ prodlužuje krk a odlehčuje celý outfit.

                                  Top s třásněmi optický zvětší poprsí

Jak na větší bříško?

Další problematickou partií je větší bříško, které může hodně potrápit. Jednou z možností je speciální stahovací prádlo, které trochu pomůže, ale mnohem vhodnější je vybrat takový top, který bříško krásně zamaskuje. A rozhodně se nemusíte zahalovat do neforemných „stanů“. Kalhoty vybírejte spíše s vyšším pasem, který bříško stáhne. Pokud si budete vybírat šaty, pak dejte přednost zavinovacímu stylu nebo naopak šaty střižené pod prsy, které jsou přes bříško volné. Vyhýbejte se upnutým šatům. Naprosto skvělou volbou jsou tuniky, které jsou v současné době velmi oblíbené. Můžete zvolit tuniku v kombinaci s ¾ leginami. Tento model je velmi pohodlný a lichotí prakticky každé postavě.

 

 Jak na větší zadeček?

I když vás trápí větší zadeček, nebojte se obepnutých kalhot. Vybírejte však střihy, které mají volnější nohavice, aby postavě daly souměrnost a k tomu delší top, který zadeček částečně skryje. Pro ženy s větším pozadím jsou ideální sukně „áčkového“ střihu, které jsou nyní velmi módní. A nezapomínejte na podpatky, které postavu krásně prodlouží a dodají vám sexappeal.

Širší topRozšířené černé kalhotyTým I-Moda, 08.06.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top