Naše Módní poradna pro vás má opět osvědčené tipy. Tentokrát se podíváme na to, jak nejlépe můžete čelit nestálému jarnímu počasí a zároveň si zachovat styl.

Zajímá vás jak se obléknout během aprílového počasí, aniž by vám hrozilo nachlazení, ale zároveň vám nebylo příliš horko? Jestliže patříte mezi ty ženy, které se nemohou dočkat toho, až do útrob skříně nebo šatníku schovají mohutné zimní kabáty a bundy, pak jistě uvítáte naše tipy na zajímavé a hřejivé svršky.

Praktické svršky

Problém s nestálým počasím nejlépe vyřešíte, budete-li mít v šatníku různě teplé svršky v neutrálních, snadno kombinovatelných barvách. Samozřejmostí jsou propínací svetříky, které se hodí na běžné nošení i formálnější příležitosti. Stejně praktická mohou být i saka, která nejsou výsadou pouze elegantních outfitů, skvěle se doplňují i s džíny. Jistě jste si v ulicích všimla i pletených kabátků, na které spousta žen nedá dopustit, neboť jsou nejen velmi pohodlné, ale i stylové. Velké oblibě se těší i ponča, která každý outfit pozvednou na vyšší úroveň a do kterých se můžete příjemně zabalit. Jestliže si potrpíte spíše na sportovní styl, sáhněte po mikině.

Krásný dámský kardigan  Elegantní pončo  Pletený dámský kabátek 

Jedna vrstva na druhou

Pokud jste dosud nepřišla na chuť módnímu trendu vrstvení, pak je ten nejvyšší čas to změnit! Nebojte se na top a propínací svetřík obléct ještě mikinu a vše završit hřejivým pončem. Jindy si můžete přes sako obléknout pletený kabát a žádné ochlazení si na vás nepřijde. A když už přece jen vykoukne sluníčko, můžete některé svršky odložit a nehrozí, že se celý den budete potit v přehnaně teplé bundě.

A rada na závěr

Před odchodem z domu si vždy vzpomeňte na napomínání vaší maminky a babičky a zvažte, jestli by nebylo dobré si sebou vzít ještě nějaký svetřík pro strýčka příhodu. Nikdy nevíte, kdy a jak vás nevyzpytatelné jarní počasí překvapí, proto je lepší být na jeho výkyvy připravena.

Dámský trendy svetr s motivem  Koženkové kalhoty vhodné na jaro i podzim Pohodlné sáčkoTým I-Moda, 29.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top