Do horkých letních dnů, které se k nám pomalu ale jistě blíží, je nejideálnější outfit v boho stylu. Jistě jste o něm už slyšela. My vám o tomto druhu stylu něco více povíme a poradíme vám, jak si s boho stylem pohrát.

Buďte přirozená 

Boho styl nehraje na žádná módní pravidla. I když… má snad jen jediné pravidlo – být přirozená. Přirozenost a volnost je totiž synonymem boho stylu. Módní kousky v tomto stylu jsou charakteristické především svým pohodlím. Ať už to jsou dlouhé maxi sukně, maxi šaty, maxi tuniky, vše musí být volné, vzdušné a pohodlné. Nebojte se a staňte se bohémem!

Bohémské barvy

Boho styl je spojený s přírodou. Tudíž i módní kousky v boho stylu jsou především v přírodních tónech jako je např. zelená, bílá a hnědá. Meze se ale nekladou, samozřejmě můžete vybírat z více výrazných barevných tónů.

Dlouhé letní šaty v boho stylu   Dlouhé šaty v hnědé barvě

Jaké volit doplňky

Pokud jste si z vašeho šatníku vybrala dlouhé letní šaty, které vám dnes budou dělat společnost, není třeba mnoho doplňků. Pokud víte, že bude chladnější den, přehoďte přes sebe džínovou bundu, které vám dodá trochu stylu navíc. Slaďte náušnice s vašimi boho šaty, vyberte si nějaké, které mají například zajímavé ornamenty.

Barevné letní šaty s motivem květiny - boho styl  Fimo náušnice  Džínová bundaTým I-Moda, 18.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top