Ať si říká kdo chce, co chce – první dojem dělá volba vašeho oblečení. Pokud vás nadcházející den čeká mnoho schůzek, o to je důležitější, aby váš outfit byl elegantní a především, abyste se cítila pohodlně a přežila těžký den v práci. Jak docílit toho, aby váš outfit slavil v práci úspěch? Jako vždy vám na i-moda poradíme.

Kalhoty, sukně nebo šaty?

To je jednoduché. Na co dnes máte náladu? Do ničeho se nenuťte a nepřemlouvejte, protože potom byste se necítila ve své kůži a nepůsobila byste tolik sebevědomě jako jindy. Co tedy na sebe? V šatech máte jistotu, že vás nebude nikde nic tlačit a vaše křivky více vyniknou. Navíc je můžete sladit absolutně se vším a i tak budete působit elegantně.

 Ideální šaty do práce  Dámská společenská sukně

 

Při volbě sukně dávejte velký pozor na střih. Minisukně, které si musíte stále stahovat dolů, aby vám nekoukal zadeček, není tou nejlepší volbou na důležitá jednání. Vsaďte na sukně ke kolenům, které budou ještě více lichotit vaší postavě. Těchto sukní u nás najdete velké množství, mrkněte, která sukně je pro vás ta pravá. V poslední době je stále více trendy mixování elegantní mody se sportovními pohodlnými prvky. Abyste se cítila pohodlně, zvolte boty bez podpatků, jako jsou např. baleríny či oxfordky. Díky vyššímu pasu vaší sukně nehrozí, že by vás sukně ke kolenům dělala menší. Nebojte se experimentovat s něčím novým.

Trendy kalhoty, halenka, baleríny, učesat elegantní culík nebo drdol a můžete vyrazit. Vybírejte kalhoty, které padnou na váš typ postavy. Tip: pokud máte náladu na opravdu pohodlný outfit, vsaďte na kalhoty s nižším sedem, které jsou volnější, a budete také působit pohodovým dojmem.

Decentní náušnice jako jasnou volbou do práce  Halenka, jakožto skvělý oděv do práce    Krásné dámské hodinky

Čím outfit doplnit?

Při výběru doplňků myslete na to, abyste nic nepřehnala. Velké výrazné náušnice, výrazný náhrdelník a k tomu vysoké podpatky? To je vhodné například na maškarní, nikoliv do práce. Řiďte se heslem – buď a nebo! Buď zvolíte nenápadnou eleganci v podobě malých náušnic a výrazného náhrdelníku, nebo naopak výrazných krásných náušnic a nenápadného řetízku. A co třešnička na dortu? Tou jsou v tomto případě hodinky. Lidé, kteří nosí hodinky, působí dojmem, že jim záleží na čase a tudíž chodí včas a jsou spolehliví. Ukažte vašemu šéfovi, že jste taky taková. Držíme palce!Tým I-Moda, 18.02.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top