Nedaří se vám ke slavnostním outfitům doladit šperky? Zůstanete nakonec vždycky jen u náušnic? To je určitě škoda, neboť elegantní náhrdelníky mohou krásné šaty pozvednout na vyšší úroveň. Které náhrdelníky si můžete bez obav vzít do divadla, na firemní večírek, na ples atd.? My jsme pro vás připravili přehled 5 tipů náhrdelníků, které mají jedno společné: elegantní vzhled.

Náhrdelníky s přívěsky Swarovski

Jasnou klasikou jsou řetízky s přívěsky Swarovski. Blyštivé kamínky jsou takřka povinnou součástí elegantních modelů určených na slavnostní příležitosti. V tomto případě je opravdu na místě prohlásit, že v jednoduchosti je krása. Nadčasový design těchto šperků nikdy nevyjde z módy a vy se z nich budete radovat po mnoho let.

Štrasové náhrdelníky

Dalším skvělým způsobem, jak doladit elegantní šaty, je bezesporu štrasová bižuterie. Ta dokonale vynikne zejména v kombinaci s dramatickou černou barvou a ostudu vám neudělá ani stříbrné psaníčko.

Náhrdelníky z bižuterie

Nejedna žena nad bižuterií pohrdlivě ohrne nos, protože podle ní vypadá příliš lacině. To však už dávno neplatí a moderní náhrdelníky z bižuterie jsou toho jasným důkazem. Stačí jen vybrat spíše decentní kousek a nepřehnat to s ostatními šperky. Raději nechejte vyniknout stylovou ozdobu na vašem krku.

Přívěšek křížek  Elegantní řetízek se Swarovski komponenty   Přívěsek - sovička

Náhrdelníky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli mnoho lidí považuje za příliš mohutné a ne zrovna elegantní. I mezi náhrdelníky z chirurgické oceli se však najdou jemnější kousky, které skvěle doplní luxusní koktejlové šaty. Rozhodně však nekombinujte stříbrné šperky a šperky z chirurgické oceli. Rozdíl sice není natolik výrazný, ale slavnostní outfit by měl být promyšlen do nejmenšího detailu.

Gothic náhrdelníky

Extravagantní, nicméně velmi elegantní… Takové jsou nepřehlédnutelné gothic náhrdelníky, jež jsou jako stvořené k jednoduché večerní róbě, která bude rázem působit mnohem luxusněji. Věřte nám, že ani na slavnostních událostech není třeba vyhýbat se výraznějším šperkům, jen je vhodné podřídit volbě náhrdelníku zbytek outfitu a držet se trochu zkrátka.

 

Jaký náhrdelník se bude nejlépe hodit k vašim novým společenským šatům?

Set z chirurgické oceli  Gothic náhrdelníky  Náhrdelníky z chirurgické oceli  Tým I-Moda, 03.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top