Tenhle článek nebude ani tak o módě a módních radách. V našem magazínu a módní poradně se převážně zaměřujeme na dámy a na módní rady pro ně. Napadlo nás ale sepsat pár rad a tipů na to, jaký vybrat dárek pro svého muže, přítele, kamaráda či tatínka. Zvlášť, když nám do Vánoc schází necelý měsíc.

Tvrdý oříšek pro naši pánskou popelku

Vybrat správný dárek k Vánocům, zvlášť pro muže, je někdy tvrdý oříšek. Máme tu osvědčené klasiky v podobě ponožek, spodního prádla nebo pyžama, které samozřejmě ocení starší pánové, kteří hlavně očekávají a vyhledávají praktičnost. Ale takovým správně vybraným dárkem pro muže dáváte najevo nejen velký citový vztah, ale také všímavost a zájem o danou osobu. A může to být naprostá maličkost! Všímejte si okolí svého partnera. Například co mu schází, o čem nějakou dobu básní o co se zajímá. Je to milovník techniky, historie, zábavy nebo elektroniky? Nemusíte za takový dárek vyprázdnit celou svou peněženku. Vždy se dá v každé zájmové oblasti neuvěřitelně kombinovat a můžete tak vymyslet i opravdu originální maličkost, která potěší. Zajímají ho telefony a vlastní svůj chytrý telefon, o který rád pečuje? Pořiďte praktické věci k tomuto jeho miláčkovi. Rád relaxuje a miluje zábavu? Dobrá kniha (nejlépe taková, která se soustředí na jeho zájmy), popřípadě album jeho oblíbeného interpreta potěší většinu mužů. Ocení jak celý dárek, tak projevený zájem o jeho osobu. Muži miluji, když se o ně ženy zajímají.

Vánoční dárek Krásný dárek pro muže

 

Láska a praktičnost 

Pánové každého věku, i když to nemusí dávat najevo, ocení i praktické věci v podobě parfému nebo stylového oblečení. Hraji si na tvrďáky, ale přesto rádi o sebe pečují a rádi před vámi vypadají neodolatelně. Zjistěte jakou má nejoblíbenější vůni nebo po jakém módním doplňku již nějaký čas touží. Každý chlap zbožňuje pohodlí, vyberte mu například stylové tepláky, které využije nejen doma, ve fitku, ale i k běžnému nošení. A co takové šperky a náramky? Ať už je to něžnější chlap nebo chlap, který si libuje v drsnějším vzhledu, tak například i v námi nabízených doplňcích vyberete to pravé (pánské šperky jdou před Vánocemi na dračku).

Doba k sehnání dárku se krátí. Vyrazte proto na nákupy ještě teď a to nejlépe z pohodlí svého domova. I v našem internetovém obchodě vyberete ten pravý a originální dárek. A nezapomínejte, Vánoce jsou nejkrásnější svátek v roce a tou nejdůležitější věcí je? Být na sebe hodní, být pohromadě a užívat si Vánoční pohody :)

  Kožený pánský náramek   Pánská tepláková souprava   Stylové boxerkyTým I-Moda, 02.12.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top