Po krásném létě a podzimu nechejte letní obuv odpočinout v botníku, nastal čas na kozačky. Trendy jsou kozačky nad kolena, které se drží na vrcholu oblíbenosti už několikátý rok. Umět je správně nosit je ale docela oříšek. Jako vždy vám s tím pomůžeme a prozradíme vám jak na to.

Volné kalhoty uschovejte do skříně

Kozačky nad kolena jsou stylovým kouskem, který si zamilujete. Příjemně vás zahřejí až po půlku nohou a celkový outfit vypadá úplně jinak. Musíte si ale dávat pozor na výběr džín, šatů i sukně. Pokud byste totiž zvolila džíny volného střihu, vypadala byste jako byste byla oblečená do pytle. To samé platí i u šatů a sukně. Volný střih je skvělý přes léto, nebo podzim. Tyto kousky úžasně vypadají s botaskami, nebo trendy sneakers botami. Ke kozačkám se ale mnohem více hodí jegginy, legíny, nebo džíny upnuté na tělo (které vám zároveň vytvarují krásný plný zadeček).

S čím je ladit?

Pokud ve vašem šatníku preferuje pouze pár barev, které nosíte pořád dokola, vybírejte z odstínů, které se k těmto barvám hodí. Pokud jste ale módní chameleon a váš šatník má více barev než má duha, vsaďte na neutrální odstíny, které se hodí ke všemu. Jaké to jsou? No přeci nadčasová černá, přírodní hnědá, nebo šedá.

Tip: Pokud máte náladu na více promyšlený outfit, který bude pro vaše okolí tak trochu záhadou, slaďte barvu vašich kozaček například s náhrdelníkem, nebo výraznými náušnicemi.

 

Dámské kozačky Zimní dámské kozačky Kozačky nad kolena Podzimní kozačky bez podpatkuTým I-Moda, 28.11.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top