Nenávidíte balení na dovolenou, protože i při sebevětší snaze vždy na něco zapomenete? Máme pro vás 5 tipů, které vám s balením pomohou. Vězte, že na dovolené vás už nic nezaskočí!

Dovolená - moře - slunce

 

Pohodlné boty

Kvalitní a pohodlné boty jsou základ! Na výšlap jsou nezbytné pevné, pořádné boty, ale na menší výlet za kulturou nebo poznáním se můžete vydat i v pohodlných balerínách nebo sandálkách. Stejně tak v nich lépe přečkáte dlouhou cestu. Na dovolenou si však berte pouze boty, o kterých víte, že vás nebudou tlačit, nové kousky si nechejte na jiné příležitosti.

 

Prostorná kabelka nebo taška

Na kratší i delší výlety se nezapomeňte vybavit dostatečně velkou tašku, kam se vám vejde nejen fotoaparát a deštník, ale i láhev s pitím a nějaká ta svačinka. Při delším nošení určitě oceníte pohodlné crossbody tašky.

 

Teplé oblečení pro jistotu

Ať už je předpověď počasí sebelepší, nikdy nevíte, jaká bude realita. Proto neponechejte nic náhodě. Raději si přibalte i teplejší oblečení, nejlépe mikinu nebo svetr a jarní bundu. Je samozřejmě možné, že teplé oblečení nebudete potřebovat. Ale žádný výlet si pořádně neužijete, pokud se budete klepat zimou a myslet jen na to, kde je nejbližší hospoda, v níž si konečně budete moci dát horký čaj.

 

Outfit „do společnosti“

Nikdy nevíte, čím vás váš partner bude chtít překvapit. Co když vás na dovolené bude chtít vzít na večeři do místní luxusní restaurace a vy nebudete mít nic na sebe, protože jste si vzala pouze sportovní oblečení? Jedny šaty nebo legíny a tuniku vždy uvezete, k tomu stačí jen nějaký elegantní šperk a vše je zachráněno!

 

Plavky

I když se chystáte jen poznávat vlasti české a žádné koupání ještě neplánujete, může vás počasí pěkně vypéct. Po propršeném dni už asi nebudete chtít o nějakém výletě ani slyšet. Proto mějte po ruce i plavky, abyste se mohli vypravit například od aquaparku, nebo na nějaké příjemné wellness.Tým I-Moda, 08.04.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top