Nebojíte se extravagance, nebo se chcete výjimečně pořádně odvázat? Pak pro vás máme 5 zaručených tipů, díky kterým vytvoříte opravdu netradiční outfit, ve kterém upoutáte pozornost, samozřejmě v dobrém smyslu slova…

5 tipů na originální outfit

Nebojte se barev

Pokuste se sladit třeba fialovou a žlutou, červenou a zelenou a podobně, vsaďte zkrátka na protiklady. Nebo jednou zapomeňte na pravidlo, podle kterého by v outfitu měly být maximálně tři barvy.

Zkombinujte více vzorů

Většina lidí se bojí v jednom outfitu kombinovat více vzorů, ale právě proto můžete zaručeně vyniknout. Zkuste tedy sladit i zdánlivě nesourodé vzory, například květovanou halenku s kabelkou s maskáčovým potiskem. Můžete se však odvázat ještě více a zkusit třeba kostkovanou košili a sukni se vzorem kohoutí stopy.

Sáhněte po různých materiálech

I co se týče materiálů, není nutné držet se při zemi. Kůže se nečekaně dobře snáší s hedvábím, mohutný pletený svetr vynikne v kombinaci s lehkou, nadýchanou sukní.

Vsaďte na různé styly

Romantické víly si mohou přes letní šaty obléknout drsnou koženkovou bundu, elegantní outfit „rozbijte“ ležérní mikinou. Vydejte se cestou kontrastů, vaší fantazii se zkrátka meze nekladou.

Inspirujte se u hvězd

Pokud si stále nevíte moc rady, nebo jen chcete načerpat další inspiraci, pak se zaměřte na ty nejpovolanější. Nemusíte se oblékat zrovna jako hrdinky Sexu ve městě, ale to neznamená, že se nemůžete nechat inspirovat hvězdným stylem Sarah Jessicy Parker alias Carrie Bradshaw. Prohlédněte si pár fotografií a zkuste netradiční hvězdné outfity pojmout po svém.

A naše rada na závěr? Ta zní: prodejte to! Když už si dáte tu práci s vymýšlením originálního outfitu a kombinováním zdánlivě neladících kousků, je více než na místě outfit s plnou parádou předvést. Narovnejte se, nasaďte sebevědomý výraz a vyrazte do ulic!

Koženková stylová bunda   Originální letní šatyTým I-Moda, 04.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top