Výměna zboží

Pokud si přejete objednat například jinou velikost nebo se rozhodnete pro jiné zboží, je třeba uskutečnit novou objednávku. Zboží odešleme v nejbližším možném termínu a po vrácení zboží které se bude měnit. Dopravu při první výměně hradíme my.

 

Vrácení zboží

1. V případě spotřebitelských e-smluv se uplatňuje §53 odst. 6 a 7, dle nichž má spotřebitel právo odstoupit ve lhůtě 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu.

2. Kupující odešle vrácené zboží / zboží na výměnu na své náklady (vždy doporučeně) na adresu provozovatele: DAMSON s.r.o., Wolkerova 285, 73911  Frýdlant nad Ostravicí společně s vyplněným formulářem, který obdržíte v zásilce.

3. Zboží společně s vyplněným formulářem (odstoupením od smlouvy) je nutné odeslat nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky na adresu provozovatele.

4. Pokud se nám zboží vrátí použité, bez obalu, visaček nebo jinak znehodnocené, má prodávající dle zákona právo si z hodnoty zboží odečíst odpovídající část nutnou k uvedení zboží znovu do prodeje.

5. Doprava zdarma je při nákupu nad 2000 Kč. Pokud budete část zboží vracet a vaše objednávka již nebude přesahovat hodnotu 2000 Kč (bez dopravného), dopravné vám bude odečteno zpětně z dobropisu (dle běžných cen dopravy v našem e-shopu).

Dále se vrácení zboží řídí Občanským zákoníkem

ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEBUDOU PŘIJATY - DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

 

Za jak dlouho a jakým způsobem obdržíte peníze za vrácené zboží?

Splatnost vrácené částky kupujícímu je 14 dnů od převzetí vráceného zboží  převodem z bankovního účtu

 

 
To Top